قوانین و مقررات سله‌بن

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی سله‌بن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد.

نماد اعتماد الکترونیک

اولین قسمتی که باید در هر سایت مورد بررسی قرار بگیرد ، نماد اعتماد اکترونیک است.این نماد در پایین صفحه سایت‌ها قرار می‌گیرد تا از نظر قانونی فعالیت آن‌ها مورد تایید قرار بگیرد.خریداران باید در فهرست وب سایت‌های مورد تایید جستجو کرده، تا صحت (نماد اعتماد الکترونیکی) که در انتهای سایت‌ها می‌بینند، اطمینان حاصل کنند زیرا ممکن است سود جویان به طور جعلی آن را در سایت خود قرار دهند تا بتوانند اعتماد خریدارن را جلب کنند اما این نماد قابل شناسایی است به این صورت که می توان روی آن کلیک کرده و صحفه‌ای باز می‌شود ،که شناسنامه نماد الکترونیکی فروشگاه را به شما نشان خواهد داد.

اصالت کالا و گارانتی

تمامی کالاهای عرضه شده در سایت سله‌بن اصل بوده و دارای گارنتی های معتبر شرکتی در بازار.تمامی کالاهی دیجتال از جمله تلفن همراه و تبلت و هر محصولی که زیر نظر سامانه همتا باشد در این فروشگاه با گارانتی اصلی و معتبر به همراه کد ریجستری به فروش می‌رسد ، لطفا در هنگام خرید به داشتن گارانتی و کد ریجستری دقت لازم را لحاظ فرمایید در غیر این صورت پس از دریافت کالا فروشگاه هیچ گونه مسولیتی ندارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی سله بن به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 19 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی سله بن به وسیله مدیر سیستم رسید شده و پیش فاکتور از طریق ایمیل ارسال و سپس در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی سله بن همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی سله بن به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی سله‌بن محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی سله بن مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی سله بن محفوظ است.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده شخصی در این وب سایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و…) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند.
سله‌بن این اطمینان را به شما می‌دهد که تمامی اطلاعاتی که به عنوان کوکی در اختیار ما برای راحتی ورود و ثبت سفارش شما ذخیره می‌شود کاملا نزد ما ایمن و مجفوظ می‌باشد.

خدمات پس از فروش

شرایط امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی سله‌بن اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول ، سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد ، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید .
در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.
هنگامی که سفارش تحویل گرفته می‌شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می‌گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.
در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. در این حالت مشتری هیچگونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

روش‌های ارسال

سفارشات از شهر تهران  ارسال می گردند.
در شهر تهران  از طریق پیک شهری و شرکت پست ارسال می‌شود .(ارسال پیک فوری فقط برای شهر تهران امکان پذیر است ) حومه تهران فقط از طریق پست
شهرستان ها : پست ، تیپاکس ، باربری و سامانه‌های هوایی
هزینه ارسال
هزینه ارسال سفارشات در زمان نهایی شدن سفارش بصورت اتوماتیک محاسبه و در قیمت نهایی منظور می‌گردد.
مدت زمان تحویل کالا
مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداکثر 1 روز کاری و شهرستان ها  2 تا 4 روز کاری می‌باشدتوجه:  سفارش‌های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می‌گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل سفارش حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می‌باشد.
با انتخاب روش ارسال تیپاکس، در صورتیکه سفارش قبل از ساعت 15 نهایی شده باشد در همان روز به تیپاکس تحویل خواهد شد و پس از این ساعت در اولین روز کاری بعد تحویل خواهد گردید.
سفارش‌هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت 12:30 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.شرکت پست نیز معمولاً 24 تا 48 ساعت بعد سفارش را به مقصد خواهند رساند.

راهنمایی و مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره و تماس از طریق صفحه ارتباط با ما با کارشناسان سله‌بن در تماس باشید.